Повернутися до звичайного режиму

«Славний син Конотопщини».

«Славний син Конотопщини».

Горить свіча і пам’яті сльоза
Додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса.
Героїв Україна пам’ятає.
28 січня 2016 року у Центральній міській бібліотеці ім. С. І. Пономарьова відбувся вечір пам'яті «Славетний син Конотопа» для студентів медичного училища,присвячений роковинам загибелі під час виконання антитерористичної операції на сході країни нашого земляка-конотопця Анатолія Шульги.
Кожна країна має своїх героїв, які відстоювали її волю та незалежність. Почесне місце серед цих героїв належить і Анатолію Васильовичу Шульзі ( Позивний «Бізон»), який заради нас віддав своє життя. Таким він був, таким він є, таким він залишиться навіки.
Для рідних та громади міста загибель героя стала великим потрясінням і непоправною втратою. У пам’яті близьких і знайомих він назавжди залишиться світлою, щирою, вимогливою до себе і небайдужою до інших людиною.
Вшанувати пам'ять героя, який загинув за незалежність і територіальну цілісність нашої держави прийшли головний спеціаліст відділу культури і туризму Павло Степанідін, працівники краєзнавчого музею ,рідні, друзі та побратими загиблого.
Ведучі заходу - Тетяна Головашова та Ніна Супрунова розповіли, як мужньо та героїчно воював за Батьківщину Анатолі й Шульга.
Побратими героя неодноразово у своїх виступах наголошували про його відданість ідеям і вірі у добро та перемогу. Усі, хто знав Анатолія, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм та запам’ятали – привітним, добрим, який понад усе любив свою Батьківщину, за яку віддав життя.
Студенти КМУ Антон Савченко, Максим Лук’яненко, Анастасія Король, Валерія Балюра читали зворушливі патріотичні вірші. У виконання ансамблю «Мальви» прозвучали пісні «Воины света», «Все буде добре».

/Files/images/IMG_6607.jpg

/Files/images/IMG_6690.jpg

/Files/images/IMG_6678.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 258

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.